Широкоформатний друк

Широкоформатний друк Широкоформатний друк

Агенція Рекламіст виконує друк на новітньому широкоформатному сольвентному принтері MimakiSWJ – 320, який дає змогу друкувати зображення шириною до 3,2 метрів фотографічної якості.

В той час, як інші фірми пропонують друк на машинах з роздільною здатністю до 350 dpi, ми пропонуємо до 1200dpi, з використанням оригінальних чорнил від виробника, який гарантує збереження якості зображення до 3-х років (при дотриманні умов зберігання та експлуатації).

В якості носіїв для широкоформатних зображень ми можемо використовувати банерну тканину, фотопапір, холст, папір для біг-бордів, папір для сіті-лайтів, плівки, текстиль та багато інших матеріалів.

Широкоформатний друк використовують при виготовленні зображень для біг-бордів, зображень для сіті-лайтів, для виготовлення банерів, постерів, плакатів, лайтбоксів та ін.

Перевагами такого виду реклами є звісно її розміри та розташування. Сучасні технології дозволяють створювати справжні рекламні шедеври, які можна розмістити як всередині, так і на вулиці. Перші, в свою чергу, прикрашатимуть інтер’єр фірми чи корпорації, а зовнішні (вуличні) дають змогу розмістити рекламу так, що вона буде доступна великому спектру споживачів і має велику витривалість до змін погодних умов.

Широкоформатний друк Широкоформатний друк

ЗРАЗКИ РОБІТ: